כבעלי עסק זוהי האחריות שלנו לדאוג לרווחה של העובדים שלנו. כאשר העובדים שלנו מרוצים הם עובדים טוב יותר והתפוקה שלהם עולה. אחת הדרכים לשמח את העובדים שלהם ולגרום להם להיות שבעי רצון ממקום העבודה שלהם (העסק שלנו) היא להעניק להם מתנות. כאשר אנחנו מעניקים לעובדים שלנו מתנה אנחנו מראים להם שאכפת לנו מהם ושאנחנו מעריכים אותם. הדפסה על כוסות יכולה להיות מתנה ייחודית מאוד ויפה לעובדים שלנו.

הדפסה על כוסות – כמתנה לעובדים בחג

הדפסה על כוסות מתאימה כמתנה לעובדים שלנו בחג. יש הרבה מאוד חגים לאורך השנה. אם אנחנו רוצים להעניק לעובדים שלנו מתנה ייחודית וצנועה אנחנו יכולים להעניק להם כוס מודפסת ולמלא אותה בממתקים. מתנה זו יכולה לעלות חיוך על השפתיים של עובד או עובדת שלנו. כוסות מודפסות הן מתנה מיוחדת מאוד כי הן לא רק פריט אסתטי אלא גם מאוד שימושיות. כאשר אנחנו מעניקים למישהו כוס במתנה אנחנו יכולים לדעת שהוא ישתמש בה בכל יום כאשר הוא ישתה קפה או מיץ. מתנה זו היא מתנה איכותית מאוד. אנחנו יכולים אף להגדיל ראש ולהעניק לעובדים שלנו מספר כוסות – כך שגם לבני המשפחה שלהם תהיה כוס איכותית. על הכוס אנחנו יכולים להדפיס את השם של העובד שלנו וגם את השם של החברה שלנו.

הדפסה על כוסות – כמתנה לעובדים שיוצאים לפנסיה

הדפסה על כוסות יכולה להתאים מאוד גם כמתנת פרישה לעובדים שיוצאים לפנסיה. כאשר עובד ותיק שלנו יוצא לפנסיה, מן הראוי שנעניק לו מתנה ייחודית שתביע את ההערכה שלו על המסירות ועל העבודה הקשה שהוא השקיע בעסק שלנו במהלך השנים. אנחנו יכולים להעניק לעובד שיוצא לפנסיה כוס מודפסת שיהיה מודפס עליה השם שלו, הלוגו של החברה שלנו ומשפט פרדה או ברכה כמו: "שיהיה בהצלחה בדרך החדשה" או "תודה על הכול – תבוא לבקר אותנו…" או "תמיד נזכור אותך – תשמור על קשר גם במהלך הפנסיה שלך".

כמתנה לעובדים חדשים

הדפסה על כוסות יכולה להיות גם דרך ייחודית מאוד לקבל עובדים חדשים שמצטרפים לצוות שלנו בעבודה. לאף אחד לא קל להתחיל עבודה חדשה. כאשר אנחנו קולטים עובד חדש למשרד שלנו אנחנו יכולים להעניק לו כוס איכותית בעיצוב אישי. את הכוס אנחנו יכולים לעצב עם הדפס מקורי כמו למשל תמונה של פילים, תמונה של נמרים, תמונה מטבעות, תמונה של ליצנים, תמונה של שוקולד או כל תמונה אחרת שנראית לנו מגניבה או מצחיקה. הענקת כוס מודפסת תגרום לכך שבינינו ובין העובד החדש ייווצר קשר ידידותי והאווירה במקום העבודה שלנו תהיה נעימה מאוד ואיכותית. כאשר אנחנו מעניקים מתנה אנחנו למעשה מקבלים את העובד החדש בברכה למקום העבודה שלנו וקבלה זו תגרום לאווירה פורייה ומוצלחת של עשייה.

כמתנה לעובדים מצטיינים

הדפסה על כוסות יכולה להיות גם מתנה מחמיאה מאוד לעובדים מצטיינים. כאשר יש לנו עובד מצטיין בעבודה כדאי לנו לשבח אותו ולהחמיא לו. כל אחד אוהב לקבל מחמאות וכאשר אנחנו מעניקים לעובד המצטיין בעבודה שלנו כוס עם הדפסה אישית אנחנו מראים לו שאנחנו מעריכים אותו מאוד ושמחים שהוא עובד אתנו. על הכוס אנחנו יכולים להדפיס את השם של העובד, את סמל החברה שלנו וגם משפט כמו: "העובד המצטיין של שנת 2014" או "כל הכבוד – על העבודה המצוינת" או "בעבודה שלך אתה מגשים מצוינות – כל הכבוד! המשך כך".